Simply Great Italian Wines 2018

10 Maja 2018, 14:00-17:00 (Czwartek)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
  Rodzaj Dostępne do Liczba
Rejestracja dla przedstawicieli branży i mediów Rejestracja dla branży i mediów

Rejestracja dla przedstawicieli branży i mediów

już niedostępne -
Seminarium przeznaczone jest dla importerów wina. Seminarium Giro D'Italia

Seminarium przeznaczone jest dla importerów wina.

już niedostępne -
  WYSTAWCA
już niedostępne -

CZWARTEK 10 MAJA

Hotel Regent Warsaw

ul. Belwederska 23 w Warszawie


I.E.M. International Exhibition Management zaprasza na degustację win

                     SIMPLY ITALIAN GREAT WINES - EASTERN EUROPE 2018

czyli na spotkanie ze znakomitymi włoskimi winami, ich producentami, przedstawicielami winnic i winiarzami ze wszystkich regionów Włoch.

godz: 14:00 - 17:00

Degustacja przeznaczona jest dla przedstawicieli branży winiarskiej, HoReCa i mediów

Prezentowane wina pokażą bogactwo, jakość, różnorodność włoskich stylów i regionów winiarskich.

Prezentowani producenci wina:

* Antonutti - Friuli Venezia e Giulia www.antonuttivini.it

* Boggero Giacomo - Piedmont

* I Feudi di Romans - Friuli Venezia e Giulia www.ifeudidiromans.it

* International Wine Group - Veneto www.iwinesgroup.com *La Torretta , *Le Morette and *Corte Volponi

* Luca Menicucci - Tuscany www.lucamenicucci.it

* Tenute Tomasella - Friuli Venezia e Giulia www.tenute-tomasella.it

* Piemonte Land of Perfection - Piedmont www.piemonteland.it

* Araldica Castelvero - Piedmont www.araldicavini.com

* Boeri - Piedmont www.boerivini.it

* Cantine Bel Colle - Piedmont www.belcolle.it

* La Chiara - Piedmont www.lachiara.it

* Rabino Luigi - Piedmont www.rabinoluigi.com

* Roberto Sarotto - Piedmont www.robertosarotto.com


Rejestracja do dnia 09.05.2018r.

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Warszawie wydarzenia WARSZAWA